Szkoła w Orawce wspiera małego Kubusia z Podsarnia


Trwa challenge, dzięki któremu możemy pomóc małemu Kubusiowi z Podsarnia w walce z chłoniakiem anaplastycznym. Przyjęliśmy  nominację od Przedszkola Samorządowego w Jabłonce, aby wesprzeć charytatywnie akcję #ChallengeSerduchodlaKubusia  i po zakończeniu akcji nominujemy kolejnych:

  1. Firmę „Kołton”
  2. Firmę „Orawskie Ciacho”.

Zasady:

  1. Robimy zdjęcie serca, w każdej postaci, na przykład narysowane lub ułożone z dłoni.
  2. Robimy „zrzutę” i wpłacamy uzbieraną kwotę na konto Bądźmy Razem Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej z dopiskiem ,,Kubuś Bachula” – Nr konta: 62 8602 0000 0008 0026 4750 0001
  3. Nominujemy do dalszego udziału kolejne instytucje/organizacje pozarządowe/firmy.
  4. Nominowani kopiują tekst i razem ze zdjęciem wklejają na swój profil na FB/stronę www (jeśli je mają).
  5. Na wykonanie zadania są 2 dni.

1 sierpnia zeszłego roku, Kubuś obchodził 2 urodzinki. Miesiąc później stało się coś strasznego – diagnoza – chłoniak anaplastyczny wielkokomórkowy z odczynem białaczkowym (choroba ekstremalnie rzadka) z bezwzględnym wskazaniem do allotransplantacji komórek hematopoetycznych. Od tamtej pory trwa walka o życie chłopca. Kubuś zakończył 6 ciężkich cykli chemioterapii, ale nie osiągnął remisji. Choroba przyspieszyła, stwarzając jeszcze większe zagrożenie. Szansa na ratowanie Kubusia jest leczenie w klinice w Heidelbergu, ale koszty są bardzo wysokie.

Z uwagi, iż czas działa na niekorzyść chorego KUBUSIA BACHULI, a każde chętne do pomocy serducho jest na wagę życia, zapraszamy do tej charytatywnej akcji wszystkich, na których zawsze można liczyć.
Potrzebujemy milionów wielkich serc!

Kubusiu, społeczność Szkoły w Orawce jest myślami i sercem z Tobą.

Może Ci się również spodoba

Skip to content