Międzynarodowa Edycja VI Ogólnopolskiej Akcji „Przerwa na czytanie”

W dniu 28 października nasza szkoła przyłączyła się do  II MIĘDZYNARODOWEJ EDYCJI VI OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI  „PRZERWA NA CZYTANIE”. Wydarzenie odbywało się w ramach Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii ,,Cała Polska czyta dzieciom”. Celem akcji była promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, integracja środowiska lokalnego, pokazanie uczniom, że czytanie jest ciekawe oraz zachęcenie uczniów do sięgania po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu. Akcję w naszej szkole zorganizowała pani Ewa Pilch, która prowadzi bibliotekę w naszej szkole.
Wielu uczniów sięgnęło po książkę „Skrzynia władcy piorunów” Marcina Kozła. Wpływ na to niewątpliwie miało spotkanie autorskie naszych uczniów z tym pisarzem w naszej szkole!
Bardzo cieszymy się, że uczniowie odpowiedzieli na zaproszenie! W akcji wzięli również udział nauczyciela!
 
Pani Ewa tak podsumowała akcję: „Nasi uczniowie to wspaniali czytelnicy 📖😁📖 W akcji wzięło udział 114 uczniów” Brawo!
 
(kliknij na zdjęciu aby zobaczyć galerię zdjęć)
 

Może Ci się również spodoba

Skip to content