Gminny Konkurs Astronomiczny „Wyruszamy w kosmos”

29 kwietnia w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce odbył się gminny konkurs astronomiczny „Wyruszamy w kosmos”, którego organizatorem był Wójt Gminy Jabłonka. Okazało się, że wśród naszych uczniów mamy wielu pasjonatów astronomii, którzy mogą pochwalić się ogromną wiedzą wykraczającą poza obowiązującą podstawę programową. Do gminnego etapu zakwalifikowało się 29 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych: kategoria I – klasy V – VII i II kategoria; klasy VII – VIII.
Za przygotowanie konkursu odpowiedzialna była pani Monika Pieróg, nauczycielka naszej szkoły.

Naszą szkołę reprezentowali:Karol Data kl.5Hubert Joniak kl. 7
Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i reprezentowanie naszej szkoły!
Opiekun: Monika Pieróg

Może Ci się również spodoba

Skip to content