Spotkanie uczniów z posłem Edwardem Siarką

Spotkanie uczniów z posłem Edwardem Siarką

31 października 2017  naszą szkołę odwiedził niecodzienny gość – pan poseł Edward Siarka. Pan poseł przybył do naszej szkoły na zaproszenie uczniów i nauczycieli. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Poseł Siarka najpierw opowiadał o funkcjonowaniu Sejmu i zadaniach posła, a następnie odpowiadał na pytania uczniów, których interesowało np.  zaangażowanie  posła w działania na rzecz naszego regionu.  Spotkanie było cenne i ważne. Uczniowie mogli się dowiedzieć, jak w praktyce wygląda praca posła, a także mogli zadać wiele pytań. Mamy nadzieję, że pan poseł odwiedzi nas w przyszłości, aby w ten sposób kontynuować praktyczną i żywą lekcję obywatelską.

Zdjęcia ze spotkania z posłem Edwardem Siarką

Może Ci się również spodoba

Skip to content